LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Zegary LED

Oferowane w tej kategorii produkty można zamontować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Dostępne w naszym asortymencie zegary LED cechuje wysoka rozdzielczość wyświetlanych treści. Mają one funkcję zliczania czasu w górę oraz w dół. Są niezwykle proste w obsłudze i mogą być sterowane z pilota radiowego, urządzenia z systemem Android czy komputera po sieci LAN lub WiFi. Dają ponadto szerokie możliwości personalizacji, m.in. poprzez wybór odpowiedniej czcionki oraz mogą generować sygnały dźwiękowe.

W zależności od Państwa potrzeb i preferencji mogą Państwo wybierać spośród tablic jedno-, wielo- oraz pełnokolorowych. Termometry i zegary LED naszej marki cechują się modułową budową, dzięki której mogą mieć dowolną formę. Aby zapewnić o wysokiej jakości naszych wyrobów dajemy na nie dwuletnią gwarancję.


Galeria

 


Ogólne właściwości ZEGARÓW I TERMOMETRÓW

 

Wysoka rozdzielczość  Wysoka rozdzielczość. Zliczanie czasu w gór i dół. Zliczanie czasu w gór i dół. 
pełny_zakres_barw

Tablice jedno,wielo

 lub pełno kolorowe.

Praca w trybie tablicy cenowej lub informacyjne.

Praca w trybie tablicy cenowej

lub informacyjne.

modułowa budowa Modułowa budowa. Wyświetlanie informacji w jednej lub kilku liniach.

Wyświetlanie informacji

 w jednej lub kilku liniach.

Markowe podzespoły:zasilacze, diody i sterowniki.

Markowe podzespoły:zasilacze,

diody i sterowniki.

wbudowany _zegar_kalendarz_termometr

Wyświetlanie godziny,daty

i temperatury.

duża jasnośc diod Duża jasność diod. możliwość programowania czasu włączenia i wyłączenia Możliwość włączenia/wyłączenia
o określonych godzinach.
energooszczdne Energooszczędne. odporne na zmieniające sie warunki atmosferyczne Odporne na warunki atmosferyczne.
serwis od frontu

Serwis od frontu !

Gwarancja 24 miesiące. Gwarancja 24 miesiące.
maskownice z daszkami ochronnymi na kazdej diodzie

Maskownice z daszkami ochronnymi

na każdej diodzie!

Polski producent  Polski producent.
Opcjonalnie obudowy typu SLIM.

Opcjonalnie obudowy typu SLIM.

   

Inne cechy ZEGARÓW I TERMOMETRÓW

 

Sterowanie z pilota radiowego o dużym zasięgu.

Sterowanie z pilota radiowego

o dużym zasięgu.

Manualna lub automatyczna regulacja jasności.

Manualna lub automatyczna

regulacja jasności.

Sterowanie z urządzenia z systemem Android np. smartfona !

Sterowanie z urządzenia

z systemem Android np. smartfona !

Możliwość zmiany czcionki. 

Możliwość zmiany czcionki.

Sterowanie z komputera po LAN w standardzie lub opcjonalnie przez WiFi

Sterowanie z komputera po LAN
w standardzie lub opcjonalnie
przez WiFi.

Możliwość sterowania Internet i moduł 3G.

Możliwość sterowania Interneti moduł 3G.

 

 


Funkcje

 

Komunikaty na określone godziny i dni tygodnia!

Automatyczna/manualna regulacja jasności!


Najważniejsze atuty wyświetlaczy

Czytelność wyświetlanych treści.

Duża gęstość diod w połączeniu z cieniowaniem obrazu i intensywną jasnością zapewnia wysoką jakość wyświetlanych tekstów i obrazów. Dzięki temu prezentowane treści są wyraźne i czytelne nawet z dużej odległości.

Duże możliwości.

Oferowane tablice mogą być jedno, wielo lub pełno kolorowe. Daje to możliwość kolorystycznego wyróżnienia poszczególnych informacji. Ekrany mogą wyświetlać zarówno informacje sportowe takie jak czas czy wynik spotkania, jak również mogą pracować trybie reklamowym lub informacyjnym wyświetlając np. reklamy sponsorów lub inne ważne komunikaty. Użytkownik ma możliwość przełączania się pomiędzy dwoma trybami pracy tablicy - sportowym lub informacyjnym. Funkcja stopera może zliczać czas zarówno w górę jak i w dół, również od zadanej wartości początkowej.

Modułowa budowa.

Urządzenia są budowane w sposób modułowy, co pozwala na uzyskanie żądanego formatu tablicy, w zależności od wielkości i ilości wyświetlanych informacji. Istnieje możliwość rozbudowy urządzenia lub podzielenia dużego ekranu na kilka mniejszych, w celu łatwego transportu i montażu. Tablice posiadają moduły montowane od przodu, dzięki czemu większość czynności serwisowych może być wykonana od frontu.

Atrakcyjne funkcje.

Oprócz opisanych wyżej informacji na tablicach można wyświetlać również godzinę, datę
i temperaturę. Urządzenie może być łatwo włączane i wyłączane przy pomocy pilota radiowego. Istnieje również możliwość generowania sygnałów dźwiękowych w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń.

Jakość urządzeń.

 
Oferowane urządzenia są wysokiej jakości. Zbudowane są z lekkich i trwałych materiałów zapewniających optymalną wytrzymałość i odpowiednią odporność na warunki atmosferyczne. Diody zabezpieczone są plastikowymi maskownicami z daszkami ochronnymi na każdej diodzie, które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i poprawiają kontrast wyświetlanego obrazu. Wszystkie tablice posiadają certyfikat CE.

Kilka sposobów sterowania.

Pilot radiowy - Proste sterowanie pracą wyświetlacza można zrealizować za pomocą pilota radiowego. Niewątpliwą jego zaletą jest dość duży zasięg działania wynoszący nawet
300 metrów w terenie otwartym. Funkcje przypisane do poszczególnych przycisków
na pilocie radiowym oprogramowywane są indywidualnie, w zależności od zadań realizowanych przez tablicę. Przy jego wykorzystaniu można np. włączać i wyłączać ekran, regulować jasność, przełączać się pomiędzy trybem sportowym lub informacyjnym. W przypadku wyświetlania stopera pilot może służyć do jego uruchamiania, zatrzymywania i resetowania jak również ustawiania jego wartości początkowej oraz do wyboru funkcji zliczania w górę lub dół. Pilotem można także przełączać się pomiędzy wyświetlaniem wartości stopera lub np. aktualnej godziny. Dla tablicy wyników rolą pilota może być sterowanie wartościami poszczególnych pół na wyświetlaczu. Jak można wywnioskować funkcje pilota mogą być różne w zależności od przeznaczenia tablicy.

Android - Inną metodą bezprzewodowego zarządzania tablicą jest sterowanie
z dedykowanej aplikacji z urządzenia z systemem android np. smartona lub tableta. Podobnie jak w przypadku pilota radiowego zadania takiej aplikacji są dostosowywane indywidualnie do wymagań stawianych urządzeniu. Realizowane funkcje mogą być podobne do tych opisanych przy pilocie radiowym. Dodatkowo taka dedykowana aplikacja może w prosty sposób zarządzań polami tekstowymi, w których mogą być wyświetlane np. nazwy drużyn biorących udział w spotkaniu. Taka funkcja byłaby trudna do zrealizowania przy pomocy opisanego wcześniej pilota radiowego.

LAN - Kolejną opcją programowania ekranu może być LAN, jednak również w tym przypadku konieczne jest często napisania dedykowanej aplikacji. Dla takiego rozwiązania wyświetlacze posiadają przewód sieciowy zakończony wtyczką RJ45. Za jego pomocą możemy połączyć urządzenie bezpośrednio z komputerem lub włączyć je do sieci LAN,
a następnie wysłać projekt do wyświetlacza. W przypadku podłączenia urządzenia do sieci możliwe jest programowanie tablicy  z dowolnego komputera w danej sieci.

WiFi - Innym sposobem komunikacji jest połączenie przez WiFi. Przy tym sposobie komunikacji programowanie wyświetlacza odbywa się bezprzewodowo przez WiFi. Tablica generuje własną sieć WiFi, z którą należy się połączyć, aby móc wgrywać dane
na wyświetlacz. Standardowo sieć zabezpieczona jest hasłem. Możliwe jest również skonfigurowanie WiFi tak, żeby wyświetlacz łączyć się automatycznie z inną siecią w jego zasięgu np. z istniejącą siecią w firmie, co umożliwi zarządzanie ekranem z dowolnego komputera w lokalnej sieci.

Dobre, bo polskie.

Urządzenia są projektowe i produkowane w Polsce. Wybierając polską markę wspieramy naszą myśl techniczną i miejsca pracy w Polsce. Nasze produkty są cenione w całej europie i na świecie m.in. ze względu na ich jakość, funkcjonalność i możliwości. Łatwy dostęp do części serwisowych, szybki serwis, możliwość uzyskania wsparcia nawet po okresie gwarancji to niewątpliwe atuty, które niesie za sobą wybór polskiego urządzenia. Gwarancja - door to door.

Pomoc techniczna.

Wybierając urządzenia z naszej oferty uzyskujecie Państwo dostęp to telefonicznej i e-mailowej pomocy technicznej, która działa w ramach wsparcia naszych klientów.

Dostępne kolory


Modele zegarów i termometrów

Zegary i Termometry jednokolorowe w technologii P10
wymiary przykładowe
Model Wymiary zewnętrzne

Wysokość cyfr

Rozdzielczość Waga Średni
pobór mocy
ZT101 32 x 16 cm 16 cm  32 x 16 piksele 3 kg 4 W
ZT102 64 x 16 cm 16 cm  64 x 16 piksele 4 kg 8 W
ZT103 96 x 16 cm 16 cm 96 x 16 piksele 5 kg 12 W
ZT104 128 x 16 cm 16 cm  128 x 16 piksele 6 kg 16 W
ZT202 64 x 32 cm 32 cm  64 x 32 piksele 6 kg 16 W
ZT203 96 x 32 cm 32 cm  96 x 32 piksele 8 kg 24 W
ZT303 96 x 48 cm 48 cm  96 x 48 pikseli 13 kg 36 W
ZT304 128 x 48 cm 48 cm 128 x 48 pikseli 17 kg 48 W
ZT305 160 x 48 cm 48 cm  160 x 48 pikseli 21 kg 60 W
ZT405 160 x 64 cm 56 cm  160 x 64 piksele 28 kg 80 W
ZT406 192 x 64 cm 56 cm  192 x 64 piksele 34 kg 96 W
ZT407 224 x 64 cm 56 cm  224 x 64 piksele 39 kg 112 W

Przykładowy rysunek techniczny

 

ZT203 REG

ZT203 CNC

Przewiń do:

  Aktualności

  Dostawa

  Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

  Transport: wliczony w cenę urządzeń
  Pobranie: +1% wartości zamówienia

  Sposoby płatności

  Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

  przelew
  pobranie
  leasing
  raty

  GWARANCJA

                                                                                       36 miesiecy

   Wybrane realizacje

  Ta strona używa COOKIE

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.