LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Tablice wyników

Uniwersalność zastosowań, prostota montażu i łatwość programowania to tylko niektóre zalety produktów z naszej oferty. Dostępna jest w niej tablica wyników LED, którą możemy dostosować do oczekiwań ze strony klienta. Każdy model stanowi starannie wyważone połączenie zalet pod względem ekonomicznym i funkcjonalnym. Elektroniczne wyświetlacze projektujemy tak, by zachwycały niezawodnym działaniem i optymalną trwałością. Tablice LED stanowią świetny wybór do wyświetlania informacji w obiektach sportowych, choć sprawdzą się też w celach reklamowych – zapraszamy do sprawdzenia szczegółów na temat naszej oferty.

Dlaczego warto wybrać tablice wyników LedTechnology?

Najważniejszą zaletą, jaką powinna cechować się dobra tablica wyników z wyświetlaczem LED, jest oczywiście trwałość. Dlatego ekrany elektroniczne z oferty LedTechnology wyposażone są w solidne obudowy charakteryzujące się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Wyróżnia je także bezproblemowa obsługa, dzięki czemu stanowią najlepsze rozwiązanie do obiektów sportowych lub celów reklamowych - każdy poradzi sobie z ich programowaniem i dostosowaniem ustawień do bieżących potrzeb.

Klienci doceniają także możliwość wykonania elektronicznych ekranów LED na podstawie sprecyzowanych wymagań. Jesteśmy w stanie zaproponować funkcjonalne i trwałe urządzenia o określonych wymiarach, walorach wizualnych oraz innych parametrach. Tablice wyników mogą też wyświetlać określoną ilość informacji dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Zamów personalizowaną tablicę LED

Choć najczęściej stosuje się je do wyświetlania wyników rozgrywek sportowych, tablice reklamowe LED cechuje uniwersalność. Elektroniczne ekrany sprawdzą się na basenach, stadionach, w siedzibach klubów piłkarskich i innych placówkach - oferujemy bowiem możliwość umieszczenia na powierzchni tematycznej grafiki oraz napisów np. z nazwą drużyny. Dzięki temu urządzenia zyskają indywidualny akcent i będą się świetnie prezentować po zamontowaniu w danym obiekcie sportowym, gdzie w czytelny sposób zaprezentują aktualny wynik meczu. Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku zainteresowania zamówieniem elektronicznego wyświetlacza reklamowego z oferty LedTechnology

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.