LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Stopery


O produkcie

 

Podczas większość zawodów sportowych niezbędne jest zliczanie czasu, w jakim dany zawodnik wykonał odpowiednie czynności, jak również tego, który pozostał do ukończenia, np. części meczu. Nasza firma zajmuje się produkcją rozwiązań dedykowanych dla niemal wszystkich dyscyplin, oferując wysokiej jakości stopery sportowe. Są to specjalne tablice LED, umieszczone na statywie lub obudowie, wyraźnie pokazujące poszczególne informacje.

Zadbaliśmy o to, aby dostosować parametry techniczne do potrzeb danej dyscypliny i klienta, dlatego tez podczas formułowania zlecenia zleceniodawca ma wpływ na wiele czynników, takich jak chociażby dokładne wymiary, sposób sterowania (możliwa jest nawet konfiguracja przy pomocy smartfona), funkcja generowania konkretnych sygnałów dźwiękowych (np. po upływie czasu) czy możliwość zamieszczenia poszczególnych treści, kiedy czas nie jest liczony.

 


Właściwości stoperów


Ogólne cechy STOPERÓW I WYŚWIETLACZY WYNIKÓW

 

Wysoka rozdzielczość

Wysoka rozdzielczość!

Zliczanie czasu w górę i dół. Zliczanie czasu w górę i dół.
pełny_zakres_barw

Tablice jedno,wielo

 lub pełno kolorowe.

Praca w trybie tablicy sportowej lub informacyjnej.

Praca w trybie tablicy sportowej 

lub informacyjnej.

 

modułowa budowa Modułowa budowa. Wyświetlanie informacji w jednej lub kilku liniach.  Wyświetlanie informacji

 w jednej lub kilku liniach.

duża jasnośc diod

Duża jasność diod.

wbudowany _zegar_kalendarz_termometr  Wyświetlanie godziny,daty

i temperatury.

energooszczdne Energooszczędne. możliwość programowania czasu włączenia i wyłączenia

Możliwość włączenia/wyłączenia
o określonych godzinach.

serwis od frontu Serwis od frontu ! odporne na zmieniające sie warunki atmosferyczne Odporne na warunki atmosferyczne.
maskownice z daszkami ochronnymi na kazdej diodzie

Maskownice z daszkami ochronnymi

na każdej diodzie!

Gwarancja 24 miesiące. Gwarancja 24 miesiące.
Obudowa typu SLIM.  Obudowa typu SLIM. Polski producent Polski producent.

Inne cechy STOPERÓW I WYŚWIETLACZY WYNIKÓW

 

Sterowanie z komputera po LAN w standardzie lub opcjonalnie przez WiFi Sterowanie z komputera po LAN
w standardzie lub opcjonalnie
przez WiFi.
Sterowanie z pilota

Sterowanie z pilota.

Sterowanie z urządzenia z systemem Android np. smartfona !

Sterowanie z urządzenia z systemem Android 

np. smartfona !

Możliwość zmiany czcionki. 

Możliwość zmiany czcionki.

Możliwość sterowania Internet i moduł 3G. Możliwość sterowania przez internet.  

 

 

 


Najważniejsze atuty stopery

Czytelność wyświetlanych treści.

Duża gęstość diod w połączeniu z cieniowaniem obrazu i intensywną jasnością zapewnia wysoką jakość wyświetlanych tekstów i obrazów. Dzięki temu prezentowane treści są wyraźne i czytelne nawet z dużej odległości.

Duże możliwości.

Liczne efekty, możliwością wyświetlania informacji nawet w kilku liniach czy regionach w dowolnym języku, animowane teksty, grafiki oraz tła, dynamiczne i statyczne obramowania tablicy dają znaczące możliwości wyświetlania informacji. Liczba wszystkich możliwych kombinacji jest bardzo duża. Dzięki temu reklama nie jest nudna, ciągle się zmienia, jest dynamiczna, a więc przyciąga uwagę i wzrok. Oprogramowanie pozwala wczytywać również wybrane formaty plików graficznych i wideo.

Modułowa budowa.

Urządzenia są budowane w sposób modułowy, co pozwana na uzyskanie żądanego formatu tablicy. Istnieje możliwość rozbudowy urządzenia lub podzielenia dużego ekranu na kilka mniejszych, w celu łatwego transportu i montażu. Tablice posiadają moduły montowane od przodu, dzięki czemu wszystkie czynności serwisowe mogą być wykonywane od frontu i w przypadku usterki nie ma konieczności zdejmowania całej tablicy.

Atrakcyjne funkcje.

Oprócz informacji tekstowych i graficznych na tablicach można wyświetlać również temperaturę, datę i godzinę. Takie dane są atrakcyjne ponieważ mocno przyciągają uwagę, a osoby zainteresowane tymi parametrami w oczekiwaniu na żądaną informacją czytają również reklamę. Tablica posiada funkcję automatycznego włączania i wyłączania o zadanych godzinach dzięki czemu jeszcze bardziej można zoptymalizować koszty i tak niskiej eksploatacji urządzenia związane z poborem energii elektrycznej. Kolejnymi atutami wyświetlaczy jest możliwość ustawienia określonej jasności świecenia w zadanych godzinach, lub opcja automatycznej regulacji jasności na podstawie pomiarów z czujnika. Bez wątpienia duże możliwości daje również opcja wyświetlania wybranych informacji w zadanych godzinach. Otwiera to przed użytkownikami naszych urządzeń perspektywę tworzenia dniowych lub godzinowych akcji informacyjnych czy promocyjnych. Można również wyświetlać inne informacje w godzinach pracy firmy, a inne poza godzinami funkcjonowania zakładu. Przy pracy z projektowaniem reklamy pomocne są również funkcje regulacji prędkości efektów, regulacji czasu zatrzymania i odpowiedniego położenia tekstów.

Jakość urządzeń.

 Oferowane urządzenia są wysokiej jakości. Zbudowane są z lekkich i trwałych materiałów zapewniających optymalną wytrzymałość i odpowiednią odporność na warunki atmosferyczne. Diody zabezpieczone są plastikowymi maskownicami z daszkami ochronnymi na każdej diodzie, które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i poprawiają kontrast wyświetlanego obrazu. Wszystkie tablice posiadają certyfikat CE.

Kilka sposobów sterowania.

LAN - Standardowo tablice posiadają przewód sieciowy zakończony wtyczką RJ45. Za jego pomocą możemy połączyć urządzenie bezpośrednio z komputerem lub włączyć je do sieci LAN, a następnie wysłać projekt reklamy. W przypadku podłączenia urządzenia do sieci możliwe jest programowanie tablicy z dowolnego komputera w danej sieci.

WiFi - Innym sposobem komunikacji jest połączenie przez WiFi. Przy tym sposobie komunikacji programowanie wyświetlacza odbywa się bezprzewodowo przez WiFi. Tablica generuje własną sieć WiFi, z którą należy się połączyć, aby móc wgrywać dane na wyświetlacz. Standardowo sieć zabezpieczona jest hasłem. Możliwe jest również skonfigurowanie WiFi tak, żeby wyświetlacz łączyć się automatycznie z inną siecią w jego zasięgu np. z istniejącą siecią w firmie, co umożliwi zarządzanie ekranem z dowolnego komputera w lokalnej sieci.

Pendrive - Kolejną możliwością programowania tablicy jest przenoszenie danych na pendrive. Projekt reklamy przygotowuje się w programie na komputerze. Następnie eksportuje się go do pliku na pamięć przenośną - pendrive. Pamięć przenośną z plikiem zawierającym projekt reklamy podłącza się następnie do gniazda USB na przewodzie wychodzącym z wyświetlacza. W przypadku tej opcji przewód USB ma długość do 5 metrów. Po wpięciu nośnika z danymi do gniazda USB sterownik wyświetlacza pobiera dane z pendrive i zapisuje je w pamięci wewnętrznej tablicy. W trakcje wczytywania danych na tablicy diodowej wyświetlają się odpowiednie komunikaty. Po zakończeniu kopiowania projektu można odpiąć pendrive od gniazda USB i zamknąć złącze.

Pilot IR - Proste kontrolowanie pracy wyświetlacza można zrealizować za pomocą pilota podczerwieni. W przeciwieństwie do poprzednich metod sterowania pilot ma ograniczoną funkcjonalność i niewielki zasięg. Przy jego wykorzystaniu można włączać i wyłączać tablicę, regulować jasność oraz przełączać się do określonych projektów w spocie.

Dobre, bo polskie.

Urządzenia są projektowe i produkowane w Polsce. Wybierając polską markę wspieramy naszą myśl techniczną i miejsca pracy w Polsce. Nasze produkty są cenione w całej europie i na świecie m.in. ze względu na ich jakość, funkcjonalność i możliwości. Łatwy dostęp do części serwisowych, szybki serwis, możliwość uzyskania wsparcia nawet po okresie gwarancji to niewątpliwe atuty, które niesie za sobą wybór polskiego urządzenia. Gwarancja door to door.

Pomoc techniczna.

Wybierając urządzenia z naszej oferty uzyskujecie Państwo dostęp to telefonicznej i e-mailowej pomocy technicznej, która działa w ramach wsparcia naszych klientów.

Modele stoperów

Stopery i wyświetlacze wyników jednokolorowe w technologii P10 obudowa standard - wymiary przykładowe
Model Wymiary zewnętrzne Wysokość cyfr Rozdzielczość Waga Średni
pobór mocy
ST101 32 x 16 cm do 16 cm 32 x 16 piksele 3 kg 4 W
ST102 64 x 16 cm do 16 cm 64 x 16 piksele 4 kg 8 W
ST103 96 x 16 cm do 16 cm 96 x 16 piksele 5 kg 12 W
ST104 128 x 16 cm do 16 cm 128 x 16 piksele 6 kg 16 W
ST201 32 x 32 cm do 32 cm 32 x 32 piksele 4 kg 8 W
ST202 64 x 32 cm do 32 cm 64 x 32 piksele 6 kg 16 W
ST203 96 x 32 cm do 32 cm 96 x 32 piksele 8 kg 24 W
ST204 128 x 32 cm do 32 cm 128 x 32 piksele 11 kg 32 W
ST302 64 x 48 cm do 48 cm 64 x 48 pikseli 8 kg 24 W
ST303 96 x 48 cm do 48 cm 96 x 48 pikseli 13 kg 36 W
ST304 128 x 48 cm do 48 cm 128 x 48 pikseli 17 kg 48 W
ST305 160 x 48 cm do 48 cm 160 x 48 pikseli 21 kg 60 W
ST306 192 x 48 cm do 48 cm 192 x 48 pikseli 25 kg 72 W
ST402 64 x 64 cm do 56 cm 64 x 64 piksele 11 kg 32 W
ST403 96 x 64 cm do 56 cm 96 x 64 piksele 17 kg 48 W
ST404 128 x 64 cm do 56 cm 128 x 64 piksele 22 kg 64 W
ST405 160 x 64 cm do 56 cm 160 x 64 piksele 28 kg 80 W
ST406 192 x 64 cm do 56 cm 192 x 64 piksele 34 kg 96 W

 


Przykładowy rysunek techniczny

 

 

stoper ST204

STOPER ST204

 

kliknij --->STOPER ST5-102(16 x 64cm)

kliknij --->STOPER ST204 (32 x 128cm)

 

 

 

Przewiń do:

  Aktualności

  Dostawa

  Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

  Transport: wliczony w cenę urządzeń
  Pobranie: +1% wartości zamówienia

  Sposoby płatności

  Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

  przelew
  pobranie
  leasing
  raty

  GWARANCJA

                                                                                       36 miesiecy

   Wybrane realizacje

  Ta strona używa COOKIE

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.