LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

 

LEDTECHNOLOGY CNC

W związku z ciągłym rozwojem firma Ledtechnology postanowiła utworzyć dodatkowe gałęzie firmy pozwalające na jeszcze dynamiczniejszy rozwój.
Wprowadzamy Ledtechnology CNC, aby w pełni wykorzystać park maszynowy oraz udostępnić nasze zasoby produkcyjne dla firm zewnętrznych.
Ledtechnology Finance zarządza naszymi zasobami oraz dba o naszą płynność finansowa, w tej sferze wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie kadry do obsługi innych podmiotów gospodarczych.
Rozwój na wielu płaszczyznach to również wynik zaufania naszych klientów do działań firmy Ledtechnology, która od wielu lat jest producentem wyświetlaczy LED oraz różnych rozwiązań w wykorzystaniu technologii LED.
Przed nami kolejne projekty i wyzwania, w których realizacji na pewno pomocne będą kolejne gałęzie naszej działalności. Wspólnie pracujemy, aby klienci Ledtechnology zawsze otrzymywali produkty najwyższej jakości i byli w pełni zadowolenie z naszych usług.

 

  

8

9

wróć do listy projektów

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.