LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Odpowiedzialność

Materiały reklamowe zamieszczone na stronie internetowej firmy LEDTECHNOLOGY nie są ofertą w rozumieniu art. 66 k.c., a jedynie prezentacją i reklamą produktów oferowanych przez firmę LEDTECHNOLOGY.
Informacje znajdujące się na stronie internetowej podlegają bieżącej aktualizacji, jednakże firma LEDTECHNOLOGY nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności danych zamieszczonych na swojej stronie internetowej, a tym samym użytkownicy strony internetowej firmy LEDTECHNOLOGY nie mogą mieć z tego tytułu żadnych roszczeń prawnych.

Firma LEDTECHNOLOGY nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji znajdujących się na swojej stronie internetowej, w szczególności poprzez opieranie rozwiązań technicznych Państwa projektów technicznych na dokumentach i grafikach zamieszczonych na niniejszej stronie. Wszelkie zamieszczone na stronie internetowej LEDTECHNOLOGY dokumenty, katalogi i grafiki mają jedynie charakter poglądowy.

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.