LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Samochody Reklamowe LED

Samochód Reklamowy LED 

Korzystając z naszych Samochodów reklamowych LED, możesz dotrzeć do swoich cennych potencjalnych klientów, we właściwym miejscu i we właściwym czasie.
Samochód reklamowy LED może przynieść dowolną wiadomość lub reklamę do trudno dostępnych miejsc i zapewni natychmiastowe, wymierne i ukierunkowane wyniki.
To nie tylko ekrany zamontowane na pojeździe.
Korzystając z naszego doświadczenia i wysokiej klasy specjalistów, jesteśmy w stanie zbudować dla Ciebie kompletne nadwozie ze specjalnie dedykowanymi i zaprojektowanymi ekranami LED na każdym typie ramy samochodu lub przyczepy. Rozmiary pikseli i sposób sterowania ekranem zostaną wybrane indywidualnie. Nasze ekrany mogą mieć pamięć wewnętrzną i mogą być kontrolowane za pośrednictwem chmury internetowej z dostępem 4G z dowolnego miejsca na świecie.

Gwarantujemy konkurencyjną cenę, szybką realizację i długoterminową gwarancję. Zapewniamy kompleksową usługę.

 pixel 4pixel 3

 

 

 

Samochody Reklamowe LED

Samochód dostarczany jest bez nadwozia.

Przeprowadzamy wymiarowanie, określając ogólne kontury nadwozia, wzmacniając konstrukcję, instalując dodatkowe wzmocnienia i elementy mocujące. Przeprowadzamy wstępne analizy możliwości, wybierając rozmiar ekranu i rozmiar w pikselach.

Ledtechnology_reklama_na_samochodzie_2

 

Ledtechnology_reklama_na_samochodzie_4 Prace projektowe wykonujemy za pomocą oprogramowania SolidEDge 2020, wykonujemy testy wytrzymałościowe, projektujemy części ramy nadwozia, system zamykania i montażu paneli LED, system wentylacji, wzmocnienie konstrukcji agregatu energetycznego.

 

Szczegóły są precyzyjnie wykonywane na maszynach CNC, cięciu laserowym, gięciu i spawaniu. Malowanie i lakierowanie elementów budowlanych w specjalistycznym warsztacie. Montaż i dopasowanie elementów nowego nadwozia na przygotowanej ramie. Instalowanie ekranów. Ledtechnology_reklama_na_samochodzie_3

 

Ledtechnology_reklama_na_samochodzie_5 W aktualnym projekcie wykonaliśmy i zainstalowaliśmy ekrany RGB SMD LED - piksel 4 mm, 3 ekrany o łącznej powierzchni 7 m2.
Każdy z trzech ekranów ma kontroler z własną pamięcią z możliwością wysyłania treści obrazu LIVE przez HDMI.
Programowanie i komunikacja LAN, WiFi, 3G / 4G (LTE) - zdalne zarządzanie za pośrednictwem chmury danych.

 

 

 

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.