Dział sprzedaży

  • Phone  795 477 262 lub 884 307 305
  • Phone2  94 307 04 54
  • Email  handlowy@ledtechnology.pl

Export

Phone  +48 570 990 532

Email  export@ledtechnology.pl

LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Dział sprzedaży

  • Phone  795 477 262 lub 884 307 305
  • Phone2  94 307 04 54
  • Email  handlowy@ledtechnology.pl

Export

Phone  +48 570 990 532

Email  export@ledtechnology.pl

O nas

LEDTECHNOLOGY to polski producent wyświetlaczy LED. Jesteśmy jednym z liderów na rynku tablic diodowych. Swoje produkty dostarczamy zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny. Nasze urządzenia cechuje innowacyjność i funkcjonalność. Marka LEDTECHNOLOGY istnieje od 2008 roku. Wieloletni rozwój firmy umożliwił stworzenie zespołu składającego się z inżynierów, elektroników, programistów i konstruktorów pracujących z pasją i zaangażowaniem. Stałe dążenie do ulepszania oferowanych produktów oraz opracowywanie nowych projektów inspirowane jest potrzebami naszych klientów.


Firmę LEDTECHNOLOGY kreuje ambitny i bardzo twórczy zespół, który pracuje z pasją i zaangażowaniem. Owocami tej pracy są produkty, które są stale udoskonalane, aby jeszcze lepiej trafić w gusta i oczekiwania klientów. Dzięki temu firma wyznacza nowe trendy i wdraża innowacyjne rozwiązania w dziedzinie tablic led. Nie boimy się wyzwań dlatego chętnie podejmujemy się nowych projektów, które wynikają z potrzeb rynku, dzięki którym nasze produkty zyskują coraz to nowe zastosowania i wykorzystywane są w kolejnych branżach.


Najważniejszy jest klient. Nieważne czy chcesz kupić, czy kupujesz, czy już kupiłeś, jesteś tak samo ważny. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Handlowcy doradzają, a nie tylko sprzedają. Firma stara się mieć bardzo dobry kontakt z każdym klientem, aby zaoferować mu to, czego dokładnie potrzebuje. Satysfakcja płynie z zadowolonego klienta, a nie tylko z ilości sprzedanych produktów.


LEDTECHNOLOGY ciągle się rozwija, stale pracuje nad nowymi produktami i udoskonala obecne. Kładzie nacisk na jakość produktów oraz nowoczesne technologie oparte na diodach LED. Firma doskonale zna oferowane produkty, potrafi je modyfikować, dlatego na życzenie klienta jest w stanie zaadaptować oferowane wyświetlacze do dowolnych nietypowych zastosowań.


Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, dlatego udostępniamy możliwość różnych form kontaktu m.in. telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy również do wizyt w naszej firmie.


Działaj, jakby każda osoba, którą spotykasz miała na szyi napis

'Spraw, bym poczuł się ważny'.

Nie tylko odniesiesz sukces w sprzedaży, ale także w życiu."

  Mary Kay Ash

 

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.