LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie

NIP: 6722084883

Praca

Pracownik działu handlowego ds. exportu

Zadania:
• rozbudowywanie sieci sprzedaży zagranicznej poprzez pozyskiwanie nowych klientów,
• rozbudowywanie bieżącej współpracy z klientami,
• utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi jak i potencjalnymi klientami,
• realizacja planów sprzedaży,
• współtworzenie i efektywne wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży,
• prowadzenie negocjacji z klientami,
• zaangażowanie w procesie realizacji zamówień,
• reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych,
• dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• doświadczenie handlowe,
• umiejętność budowania dobrych relacji handlowych,
• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
• zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów,
• gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:
• znajomość innych języków obcych,
• wykształcenie techniczne lub wiedza techniczna.

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne warunki płacowe (podstawa + prowizja uzależniona od wyników sprzedaży),
• pracę w zgranym oraz ambitnym zespole,
• szerokie możliwości rozwoju,
• szkolenia w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań i produktów,
• narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich CV pocztą elektroniczną na adres biuro@ledtechnology.pl.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje