LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Tablice informacyjne

Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci wyświetlanie istotnych danych lub krótkich komunikatów zarówno w warunkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych? Tablice informacyjne z oferty LedTechnology idealnie sprawdzą się w tym celu. Urządzenia reklamowe z wyświetlaczem LED mogą prezentować dowolne dane statyczne lub generowane w czasie rzeczywistym. Co więcej, nadają się do pracy z wieloma dostępnymi na rynku systemami informatycznymi i mogą być zamontowane na budynkach bez obaw o pogorszenie funkcjonalności. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać tablice informacyjne zewnętrzne z naszej oferty urządzeń reklamowych z ekranem LED.

Czytelne wyświetlanie informacji na ekranach LED

Oferujemy funkcjonalne tablice informacyjne LED do zastosowań zewnętrznych - możemy je wykonać w rozmaitych formatach, kierując się przy tym wymaganiami ze strony klienta. Ponadto proponujemy opcję dopasowania ekranów reklamowych do istniejącej infrastruktury, jako że mogą być one zamontowane na budynkach i nie tylko.

Znajdują zastosowanie w takich miejscach jak dworce kolejowe, przystanki autobusowe, kina i teatry, urzędy, a także inne obiekty użyteczności publicznej. Bez zarzutu pełnią swoją funkcję zarówno w wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest to zasługą solidnej konstrukcji wykonanej z właściwie dobranych tworzyw, co umożliwia montaż ekranów informacyjnych na elewacji budynków. Nawet niekorzystne warunki atmosferyczne nie zaburzą ich funkcjonalności i nie utrudnią odczytywania danych. Dzięki temu tablice reklamowe LED z oferty LedTechnology to najlepszy wybór do zastosowań zewnętrznych.

Jakie tablice informacyjne mamy w ofercie?

Naszym klientom proponujemy ekrany LED w rozmaitych wariantach - mogą wyświetlać szczegółowe dane lub krótkie komunikaty reklamowe i przykuwać w ten sposób uwagę potencjalnych klientów. Liczne możliwości zastosowania takich rozwiązań sprawiają, że tablice informacyjne zewnętrzne na budynek stanowią warty uwagi wybór dla klientów zainteresowanych czytelnym prezentowaniem rozmaitych danych. W przypadku chęci złożenia zamówienia na ekran o wybranych parametrach technicznych i walorach wizualnych prosimy o kontakt.

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.