LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Ekrany LED


O produkcie

 

Jednym z elementów oferty naszej firmy są zaawansowane technologicznie ekrany LED, wyróżniające się przede wszystkim najwyższą jakością obrazu, wytrzymałymi materiałami, jak również niezwykle szerokim zastosowaniem.

Wykorzystuje się je zarówno jako niezwykle atrakcyjna reklama zewnętrzna, jak i specjalistyczne bandy sportowe. Pierwszy typ to nic innego jak telebim o innowacyjnej technologii, pozwalającej na wyświetlanie filmów i obrazów o wysokiej jasności, a także pełnym zakresie kolorów.

Drugim rodzajem oferowanych przez nas ekranów LED są bandy sportowe, ustawiane zazwyczaj wokół boiska lub głównej płyty stadionu.

Oba typy konstrukcji posiadają szerokie możliwości konfiguracji, obejmujące wczytywanie wielu różnych materiałów wizualnych. Można sterować nimi na różne sposoby – za pośrednictwem podłączonego komputera, sieci WiFi, jak również przy pomocy specjalnego pilota.

 

Przewiń do:

  Aktualności

  Dostawa

  Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

  Transport: wliczony w cenę urządzeń
  Pobranie: +1% wartości zamówienia

  Sposoby płatności

  Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

  przelew
  pobranie
  leasing
  raty

  GWARANCJA

                                                                                       36 miesiecy

   Wybrane realizacje

  Ta strona używa COOKIE

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.