LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Wyświetlacze LED

Szukają Państwo sposobu na przedstawianie treści tak, by były one czytelnie i estetycznie przedstawione? W naszej ofercie na pewno znajdą Państwo ekrany diodowe, które odpowiadają na te potrzeby. Poniżej przedstawiamy listę produktów, które wchodzą w zakres naszej oferty. Proponujemy wyświetlacze LED wielo- oraz jednokolorowe, oferujące wysoką rozdzielczość przedstawianych treści. Są one również w pełni odporne na wszelkie warunki pogodowe.

Gdzie najlepiej można zastosować wyświetlacz LED?

Oferowane przez nas tablice diodowe sprawdzą się doskonale do wyświetlania zarówno reklam przyciągających potencjalnych klientów, oraz treści o funkcjach informacyjnych. Reklama zewnętrzna posiada potencjał budowania świadomości marki wśród szerokiej widowni przemieszczających się w ruchliwych punktach w miastach jak i poza nimi. Do skutecznej komunikacji z pasażerami, klientami lub widownią na różnego rodzaju wydarzeniach polecamy możliwość wyświetlania informacji na wyświetlaczach ledowych. Zdadzą one egzamin w sklepach, autobusach, pociągach, na stadionach i w miejscach użyteczności publicznej.

Wszystkie z naszych produktów zapewniają dużą czytelność tekstów i grafik oraz są bardzo wytrzymałe. W asortymencie posiadamy również solidnie wykonane stelaże na ekrany diodowe o różnego rozmiarach, dzięki którym w łatwy sposób zawiesicie swoją tablicę świetlną w dowolnie wybranym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu z naszą firmą.

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.