LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Wyświetlacze fasadowe

Dostępne w naszej ofercie wyświetlacze fasadowe to urządzenia pozwalające na wyświetlanie dowolnych treści na wielkopowierzchniowych elewacjach budynków.

Wyświetlacz fasadowy jest zbudowany z pełnokolorowych punktów świetlnych tworzących ekran-matrycę o dowolnej rozdzielczości i dowolnym rastrze. Każdy punkt świetlny zbudowany jest z diod SMD dużej mocy, zamkniętych w szczelnej obudowie i zakrytych soczewką. Odległość między punktami świetlnymi może być regulowana i dostosowana do projektu w dowolnym zakresie. Punkty świetlne posiadają swoje mikrokontrolery pozwalające na zarządzanie każdym z nich niezależnie, ze sterownika ekranu. Sterownik pozwala na wyświetlanie dowolnych animacji i tekstów w pełnym kolorze (16,7 mln). Sterownik może pracować w dwóch trybach – asynchronicznym (przygotowana w dołączonym oprogramowaniu animacja jest zapisywana na karcie SD i wyświetlacz działa bez pomocy komputera) oraz synchronicznym (umożliwia przechwytywanie wycinka ekranu komputera w czasie rzeczywistym, co umożliwia wyświetlenie na ekranie np. prostych filmów).

                  facade display  facade point light

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.