LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Krzyże apteczne


O produkcie

 

Oprócz uniwersalnych produktów, umożliwiających stworzenie reklamy firmie niemal każdej branży, proponujemy naszym klientom rozwiązania dedykowane konkretnym przedsiębiorstwom. Są to najwyższej jakości krzyże apteczne LED. Ich charakterystyczny kształt sprawia, że każdy, kto szuka apteki, z daleka dostrzeże jej szyld i łatwo do niej trafi.

Jako producent nowoczesnych systemów promocji wizualnej możemy zaproponować naszym klientom wyjątkowo szerokie możliwości konfiguracji krzyży aptecznych. Są one sterowane najczęściej przez łącze internetowe za pomocą specjalnego pilota, dzięki któremu nie ma potrzeby zdejmować konstrukcji, aby zmienić ustawienia wyświetlania.

W zależności od potrzeb klienta, proponujemy szeroki wybór możliwości, obejmujących różne funkcje, takie jak chociażby regulacja jasności wyświetlania (automatyczna lub manualna) czy ustalenie konkretnych komunikatów na poszczególne godziny, a także dni tygodnia.

 

 

 

 

Video - wszystkie krzyże apteczne.

Krzyże apteczne dwustronne:

KA1D Krzyż 96x96cm P10 mono.

KA FC13,3D Krzyż 96x96cm P13,3 full colour.

KA FC10D Krzyż 96x96cm P10 full colour.

KA FC8D Krzyż 96x96cm P8full colour.

KA FC6,66D Krzyż 96x96cm P6,66f full colour.

Jednostronne:

KA FC5 Krzyż 96x96cm P5 full colour:

KA FC4 Krzyż 96x96cm P4 full colour:

KA5 Krzyż 48x48cm P5.


Ogólne cechy KRZYŻY APTECZNYCH

 

Wysoka rozdzielczość

Wysoka rozdzielczość

od 5mm do 25 mm

Wyświetlanie informacji w jednej lub kilku liniach.  Wyświetlanie informacji

 w jednej lub kilku liniach.

pełny_zakres_barw

Krzyże jedno,wielo

 lub pełno kolorowe.

wbudowany _zegar_kalendarz_termometr

Wyświetlanie godziny,daty

i temperatury.

modułowa budowa Modułowa budowa. duża jasnośc diod  Duża jasność diod.
Markowe podzespoły:zasilacze, diody i sterowniki.

Markowe podzespoły:zasilacze,

diody i sterowniki.

możliwość programowania czasu włączenia i wyłączenia  Możliwość włączenia/wyłączenia
o określonych godzinach.
energooszczdne Energooszczędne. odporne na zmieniające sie warunki atmosferyczne Odporne na warunki atmosferyczne.
serwis od frontu Serwis od frontu ! Gwarancja 24 miesiące. Gwarancja 24 miesiące.
maskownice z daszkami ochronnymi na kazdej diodzie

Maskownice z daszkami ochronnymi

na każdej diodzie!

Polski producent Polski producent.
Liczne efekty dla tekstu i grafiki.  Liczne efekty dla tekstu i grafiki.    

Inne cechy KRZYŻY APTECZNYCH

 

Sterowanie z komputera po LAN w standardzie lub opcjonalnie przez WiFi Sterowanie z komputera po LAN
w standardzie lub opcjonalnie
przez WiFi.
Manualna lub automatyczna regulacja jasności.

Manualna lub automatyczna

regulacja jasności.

Sterowanie z urządzenia z systemem Android np. smartfona !

Sterowanie z urządzenia

z systemem Android 

np. smartfona !

Możliwość zmiany czcionki. 

Możliwość zmiany czcionki.

Możliwość sterowania Internet i moduł 3G.  Możliwość sterowania przez internet. Komunikaty na godziny i określone dni tygodnia.

Komunikaty na godziny i

określone dni tygodnia

Sterowanie z pilota

Sterowanie z pilota.

 Duża pojemność pamięci.  Duża pojemność pamięci.
Automatyczna synchronizacja czasu z programu na komputerze przez LAN lub WiFi.

Automatyczna synchronizacja

czasu z programu na komputerze

przez LAN lub WiFi.

   

 

 


Funkcje

 

Komunikaty na określone godziny i dni tygodnia!


Automatyczna/manualna regulacja jasności!


Najważniejsze atuty krzyży aptecznych

Czytelność wyświetlanych treści.

 
Duża gęstość diod w połączeniu z cieniowaniem obrazu i intensywną jasnością zapewnia wysoką jakość wyświetlanych tekstów i obrazów. Dzięki temu prezentowane treści są wyraźne i czytelne nawet z dużej odległości.

Duże możliwości.

Liczne efekty, możliwością wyświetlania informacji nawet w kilku liniach czy regionach w dowolnym języku, animowane teksty, grafiki oraz tła, dynamiczne i statyczne obramowania tablicy dają znaczące możliwości wyświetlania informacji. Liczba wszystkich możliwych kombinacji jest bardzo duża. Dzięki temu reklama nie jest nudna, ciągle się zmienia, jest dynamiczna, a więc przyciąga uwagę i wzrok. Oprogramowanie pozwala wczytywać również wybrane formaty plików graficznych i wideo.

Modułowa budowa.

Urządzenia są budowane w sposób modułowy, co pozwana na uzyskanie żądanego formatu tablicy. Istnieje możliwość rozbudowy urządzenia lub podzielenia dużego ekranu na kilka mniejszych, w celu łatwego transportu i montażu. Tablice posiadają moduły montowane od przodu, dzięki czemu większość czynności serwisowych może być wykonana od frontu.

Atrakcyjne funkcje.

Oprócz informacji tekstowych i graficznych na tablicach można wyświetlać również godzinę datę i temperaturę. Dane te są atrakcyjne ponieważ mocno przyciągają uwagę, a osoby zainteresowane tymi  parametrami w oczekiwaniu na żądaną informacją czytają również reklamę. Tablica posiada funkcję automatycznego włączania i wyłączania o zadanych godzinach dzięki czemu jeszcze bardziej można zoptymalizować koszty i tak niskiej eksploatacji urządzenia związane z poborem energii elektrycznej. Kolejnymi atutami wyświetlaczy jest możliwość ustawienia określonej jasności świecenia w zadanych godzinach, lub opcja automatycznej regulacji jasności na podstawie pomiarów z czujnika. Bez wątpienia duże możliwości daje również opcja wyświetlania wybranych informacji w zadanych godzinach. Otwiera to przed użytkownikami naszych urządzeń perspektywę tworzenia dniowych lub godzinowych akcji informacyjnych czy promocyjnych. Można również wyświetlać inne informacje w godzinach pracy firmy, a inne poza godzinami funkcjonowania zakładu. Przy pracy z projektowaniem reklamy pomocne są również funkcje regulacji prędkości efektów, regulacji czasu zatrzymania i odpowiedniego położenia tekstów.

Jakość urządzeń.

Oferowane urządzenia są wysokiej jakości. Zbudowane są z lekkich i trwałych materiałów zapewniających optymalną wytrzymałość i odpowiednią odporność na warunki atmosferyczne. Diody zabezpieczone są plastikowymi maskownicami z daszkami ochronnymi na każdej diodzie, które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i poprawiają kontrast wyświetlanego obrazu. Wszystkie tablice posiadają certyfikat CE.

Kilka sposobów sterowania.

LAN - Standardowo tablice posiadają przewód sieciowy zakończony wtyczką RJ45. Za jego pomocą możemy połączyć urządzenie bezpośrednio z komputerem lub włączyć je do sieci LAN, a następnie wysłać projekt reklamy. W przypadku podłączenia urządzenia do sieci możliwe jest programowanie tablicy  z dowolnego komputera w danej sieci.

WiFi - Innym sposobem komunikacji jest połączenie przez WiFi. Przy tym sposobie komunikacji programowanie wyświetlacza odbywa się bezprzewodowo przez WiFi. Tablica generuje własną sieć WiFi, z którą należy się połączyć, aby móc wgrywać dane na wyświetlacz. Standardowo sieć zabezpieczona jest hasłem. Możliwe jest również skonfigurowanie WiFi tak, żeby wyświetlacz łączyć się automatycznie z inną siecią w jego zasięgu np. z istniejącą siecią w firmie, co umożliwi zarządzanie ekranem z dowolnego komputera w lokalnej sieci.

Pendrive - Kolejną możliwością programowania tablicy jest przenoszenie danych
na pendrive.  Projekt reklamy przygotowuje się w programie na komputerze. Następnie eksportuje się go do pliku na pamięć przenośną - pendrive. Pamięć przenośną z plikiem zawierającym projekt reklamy podłącza się następnie do gniazda USB na przewodzie wychodzącym z wyświetlacza. W przypadku tej opcji przewód USB ma długość do 5 metrów. Po wpięciu nośnika z danymi do gniazda USB sterownik wyświetlacza pobiera dane z pendrive i zapisuje je w pamięci wewnętrznej tablicy. W trakcje wczytywania danych na tablicy diodowej wyświetlają się odpowiednie komunikaty. Po zakończeniu kopiowania projektu można odpiąć pendrive od gniazda USB i zamknąć złącze.

Pilot IR - Proste kontrolowanie pracy wyświetlacza można zrealizować za pomocą pilota podczerwieni. W przeciwieństwie do poprzednich metod sterowania pilot ma ograniczoną funkcjonalność i niewielki zasięg. Przy jego wykorzystaniu można włączać i wyłączać tablicę, regulować jasność oraz przełączać się do określonych projektów w spocie.

Dobre, bo polskie.

Urządzenia są projektowe i produkowane w Polsce. Wybierając polską markę wspieramy naszą myśl techniczną i miejsca pracy w Polsce. Nasze produkty są cenione w całej europie i na świecie m.in. ze względu na ich jakość, funkcjonalność i możliwości. Łatwy dostęp do części serwisowych, szybki serwis, możliwość uzyskania wsparcia nawet po okresie gwarancji to niewątpliwe atuty, które niesie za sobą wybór polskiego urządzenia. Gwarancja - door to door.

Pomoc techniczna.

Wybierając urządzenia z naszej oferty uzyskujecie Państwo dostęp to telefonicznej i e-mailowej pomocy technicznej, która działa w ramach wsparcia naszych klientów.


Dostępne kolory

proj_4_tc


Modele wyświetlaczy

KRZYŻE APTECZNE - jednostronne
Model Wymiary zewnętrzne Gęstość pikseli Waga Średni
pobór mocy

KA1 1-kolorowy

96 x 96 cm 10 mm 18 kg 40 W

KA3 7- kolorowy

77 x 77 cm 16 mm 10 kg 35 W

KA5-Full Color SMD

48 x 48 cm 5mm 9 kg 40W

KA-FC4-Full Color SMD

96 x 96 cm 4mm 20 kg 40W

KA-FC5-Full Color SMD

96 x 96cm 5mm 20kg 40W

KA-FC6.66-Full Color SMD

96 x 96cm 6.66 mm 20kg 40W

KA-FC8-Full Color SMD

96 x 96cm 8 mm 20 kg 50 W

KA-FC10-Full Color SMD

96 x 96 mm 10 mm 20 kg

60 W

KA7 SMD 7- kolorowy

96 x 96mm 8 mm 14 kg

40 W

 

KRZYŻE APTECZNE - dwustronne
Model Wymiary zewnętrzne Gęstość pikseli Waga Średni
pobór mocy

KA1D 1-kolorowy

96 x 96 cm 10 mm 24 kg 80 W

KA3D 7- kolorowy

77 x 77 cm 16 mm 22 kg 70 W

KA-FC6.66-Full Color SMD

96 X 96 cm 6 mm 30 kg 80 W

KA-FC8-Full Color SMD

96 X 96 cm 8 mm 30kg 100 W

KA-FC10-Full Color SMD

96 X 96 cm 8 mm 30 kg 120 W

 


Obsługa i programowanie

Program do obsługi tablic jest prostym narzędziem przeznaczonym do współpracy z wyświetlaczami produkowanymi przez firmę LEDTECHNOLOGY. Jego podstawowymi funkcjami są tworzenie i edycja spotów reklamowych oraz komunikacja z wyświetlaczami. Program wyposażony jest w specjalny tryb zarządzania krzyżami aptecznymi!

 

Główne funkcje programu:

- tworzenie i edycja spotu podzielonego na programy, co ułatwia wprowadzanie zmian i zarządzenie projektem,

- możliwość dzielenia tablicy na regiony i wyświetlanie w nich informacji z indywidualnymi ustawieniami
takimi jak efekt, prędkość, czas zatrzymania czy obramowanie,

- możliwość uzależnienia wyświetlanych treści od dnia tygodnia i godziny,

- łatwe tworzenie animacji z tekstem i/lub grafiką,

- możliwość tworzenia animacji przy użyciu kilkudziesięciu przygotowanych i konfigurowalnych efektów ustawianych na wejście i zejście danego regionu wyświetlacza,

- podgląd tworzonej animacji,

- dodawanie informacji specjalnych do spotu pokazujących aktualne parametry: czas, datę i temperaturę
(możliwość konfiguracji położenia wyświetlanych parametrów, wielkości i rodzaju czcionek),

- różne typy kompozycji: automatyczna (cykliczne przełączanie), manualna (przełączanie pilotem)
 i tygodniowa (przełączanie uzależnione od ustawionego dnia tygodnia i godziny).


Rysunek poglądowy


Przykładowy rysunek techniczny

 

Krzyż apteczny KA1 D


Galeria

Przewiń do:

  Aktualności

  Dostawa

  Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

  Transport: wliczony w cenę urządzeń
  Pobranie: +1% wartości zamówienia

  Sposoby płatności

  Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

  przelew
  pobranie
  leasing
  raty

  GWARANCJA

                                                                                       36 miesiecy

   Wybrane realizacje

  Ta strona używa COOKIE

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.