LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Telebimy LED zewnętrzne

Oferowane przez nas innowacyjne wyświetlacze pozwoliły wielu klientom skutecznie reklamować swoje firmy. Do tego celu proponujemy Państwu telebimy LED, które są precyzyjnie dopasowane do indywidualnych wymagań klienta. Posiadany przez nie zakres kolorów to aż 16,7 miliona, co gwarantuje bogactwo barw i świetną czytelność pokazywanych informacji.

Jakie możliwości daje telebim ledowy?

Precyzyjnie złożony zewnętrzny ekran wyposażony jest w automatyczne czujniki jasności oraz wskazuje dokładną temperaturę, a także datę i godzinę, które może wyświetlać oprócz reklam. Nasze produkty zbudowane są z modułów co pozwala na szeroki zakres personalizacji. Wchodząc w odpowiednią zakładkę na naszej stronie, otrzymają Państwo szczegółowe informacje na temat każdego z produktów.

Ciekawą opcją jest możliwość podłączenia do ekranu stacji meteorologicznej. Zestaw czujników meteo pozwala na pokazanie na tablicach warunków pogodowych, a także zanieczyszczenia powietrza cząsteczkami pyłu PM2.5 oraz PM10, a nawet zanieczyszczenia hałasem. W zależności od rozmiarów tablicy możemy dowolnie ułożyć sobie wyświetlane treści. Jednocześnie tablica nadal pozwala na wyświetlanie komunikatów, treści reklamowych oraz grafik, animacji czy filmów.

Ekrany P13.3, P10, P8 i P6,66 umożliwiają serwis od frontu co pozwala na montaż urządzenia bez kosztownej konstrukcji i ewentualną naprawę (wymianę modułu lub sterownika) bez demontażu ekranu. Nasze telebimy ledowe mają zaledwie 90 mm grubości - ekran wieszamy bezpośrednio na ścianie - co zmniejsza koszty montażu oraz poprawia estetykę.

Świadczymy gwarancję 36 miesięcy na wszystkie podzespoły telebimu ledowego, a po upływie okresu gwarancji służmy darmową pomocą techniczną oraz posiadamy dostępne części serwisowe.

Telebimy LED nie wymagają konserwacji i przeglądów. W naszych urządzeniach stosujemy najwyższej jakości i wysokiej jasności selekcjonowane diody firmy NationStar zarówno w technologii SMD jak i DIP.

Podczas produkcji ekranów modułowych dopasowujemy rozmiar pikseli do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dla każdego rozmiaru piksela oferujemy telebimy wielkogabarytowe oraz bardzo małe składające się z pojedynczych modułów led.

Wyświetlacze DIP
Wyświetlacze SMD

Właściwości telebimów

pełny_zakres_barw Pełny zakres kolorów 16,7 mln. duża jasnośc diod Duża jasność diod.
markowe podzespoły_zasilacze_diody_sterowniki

Markowe podzespoły: zasilacze, diody i sterowniki.

 energooszczdne Energooszczędne.
modułowa budowa Modułowa budowa.  efekty dla tekstu i grafiki Liczne efekty dla tekstu i grafiki.
wczytywanie plikow wideo Wczytywanie plików wideo.  wbudowany _zegar_kalendarz_termometr

Wbudowany zegar, kalendarz, termometr.

bardzo szeroki kat widzenia Bardzo szeroki kąt widzenia.  możliwość programowania czasu włączenia i wyłączenia Możliwość włączenia/wyłączenia
o określonych godzinach.
animowane_teksty_grafiki_tła Animowane teksty, grafiki
oraz tła!
 odporne na zmieniające sie warunki atmosferyczne Odporne na warunki atmosferyczne.
serwis od frontu

W zdecydowanej większości urządzeń,

Serwis od frontu !

 gwarancja na wszystkie podzespoły 36 miesięcy Gwarancja 36 miesięcy.
maskownice z daszkami ochronnymi na kazdej diodzie

Maskownice z daszkami ochronnymi

na każdej diodzie!

 Polski producent Polski producent.

Inne cechy telebimów

 

możliwość zdalnego sterowania Sterowanie z komputera po LAN
w standardzie lub opcjonalnie
przez WiFi
automatyczna synchronizacja czasu Automatyczna synchronizacja czasu
wczytywanie danych z pendriva Wczytywanie danych z PENDRIVA  sterowanie z android lub iOS Sterowanie z Android lub iOS.
sterowanie za pomocą sieci mobilnej

Możliwość sterowania z dowolnego miejsca na świecie przez Internet.

wszystkie czcionki dla tekstu zainstalowane w systemie Wszystkie czcionki dla tekstu zainstalowane w systemie.
sterowanie z pilota Sterowanie z pilota komunikaty na godziny i określone dni tygodnia Komunikaty na godziny
i określone dni tygodnia.

 

 


Funkcje

 

 

Komunikaty na określone godziny i dni tygodnia!

komunikaty na okreslone godziny i dni tygodnia

Automatyczna/manualna regulacja jasności!

automatyczna lub manualna regulacja jasności


Najważniejsze atuty telebimów

1. Czytelność wyświetlanych treści.

cieniowanie obrazu Duża jasność diod
Duża gęstość diod w połączeniu z cieniowaniem obrazu i intensywną jasnością zapewnia wysoką jakość wyświetlanych tekstów i obrazów. Dzięki temu prezentowane treści są wyraźne i czytelne nawet z dużej odległości.

2. Duże możliwości.

Liczne efekty dla tekstu i grafiki. zdalna naprawa dowolny język tekstu Animowane teksty, grafiki oraz tła oferta dostosowana do klienta dostępne wybrane formaty plików graficznych i wideo Nowy obraz (7)

Liczne efekty, możliwością wyświetlania informacji nawet w kilku liniach czy regionach
w dowolnym języku, animowane teksty, grafiki oraz tła, dynamiczne i statyczne obramowania tablicy dają znaczące możliwości wyświetlania informacji. Liczba wszystkich możliwych kombinacji jest bardzo duża. Dzięki temu reklama nie jest nudna, ciągle się zmienia,
jest dynamiczna, a więc przyciąga uwagę i wzrok. Oprogramowanie pozwala wczytywać również wybrane formaty plików graficznych i wideo.

3. Modułowa budowa.

 modułowa budowa serwis od frontu

Urządzenia są budowane w sposób modułowy, co pozwana na uzyskanie żądanego formatu tablicy. Istnieje możliwość rozbudowy urządzenia lub podzielenia dużego ekranu
na kilka mniejszych, w celu łatwego transportu i montażu. Tablice posiadają moduły montowane od przodu, dzięki czemu wszystkie czynności serwisowe mogą być wykonywane od frontu i w przypadku usterki nie ma konieczności zdejmowania całej tablicy.

4. Dodatkowe funkcje.

 wbudowany zegar, kalendarz, termometr. możliwość włączenia/wyłączenia o określonych godzinach. czasowa zmiana jasności komunikaty na godziny i określone dni tygodnia. animowane teksty, grafiki oraz tła edycja tekstu w programie siła i kierunek wiatru natężenie pyłów PM2,5 i PM40

Oprócz informacji tekstowych i graficznych na tablicach można wyświetlać również temperaturę, datę i godzinę. Nowością jest możliwość doposażenia wyświetlacza w czujnik prędkości i kierunku  wiatru oraz czujnik zanieczyszczenia powietrza PM2.5 i PM10. Takie dane są atrakcyjne ponieważ mocno przyciągają uwagę, a osoby zainteresowane tymi  parametrami w oczekiwaniu na żądaną informacją czytają również reklamę. Tablica posiada funkcję automatycznego włączania
i wyłączania o zadanych godzinach dzięki czemu jeszcze bardziej można zoptymalizować koszty
i tak niskiej eksploatacji urządzenia związane z poborem energii elektrycznej. Kolejnymi atutem jest możliwość ustawienia określonej jasności świecenia w zadanych godzinach, lub opcja automatycznej regulacji jasności. Bez wątpienia duże możliwości daje również opcja wyświetlania wybranych informacji w zadanych godzinach. Otwiera to przed użytkownikami naszych urządzeń perspektywę tworzenia dniowych lub godzinowych akcji informacyjnych czy promocyjnych. Można również wyświetlać inne informacje w godzinach pracy firmy, a inne poza godzinami funkcjonowania zakładu.

5. Klasa urządzeń.

markowe podzespoły: zasilacze, diody i sterowniki. lekkie i trwałe materiały konstrukcyjne wandalo odporne maskownice z daszkami ochronnymi na każdej diodzie! odporne na warunki atmosferyczne certyfikat CE  

Oferowane urządzenia są wysokiej jakości. Zbudowane są z lekkich i trwałych materiałów zapewniających optymalną wytrzymałość i odpowiednią odporność na warunki atmosferyczne. Jakość produkowanych przez nas urządzeń broni się sama – wyświetlacze produkujemy do 2008 roku i w dalszym ciągu działają bez zarzutu. Wszystkie tablice posiadają certyfikat CE.

6. Kilka sposobów sterowania.

sterowanie z komputera po LAN w standardzie lub opcjonalnie przez WiFi wczytywanie danych z PENDRIVA 37 sterowanie z pilota 3G/4Gios-android

LAN - Standardowo tablice posiadają przewód sieciowy zakończony wtyczką RJ45. Za jego pomocą możemy połączyć urządzenie bezpośrednio z komputerem lub włączyć je do sieci LAN, a następnie wysłać projekt reklamy. W przypadku podłączenia urządzenia do sieci możliwe jest programowanie tablicy  z dowolnego komputera w danej sieci.

WiFi - Programowanie bezprzewodowe. Tablica generuje własną sieć WiFi, z którą należy się połączyć, aby móc wgrywać dane na wyświetlacz. Standardowo sieć zabezpieczona jest hasłem. Możliwe jest również skonfigurowanie WiFi tak, żeby wyświetlacz łączyć się automatycznie z inną siecią w jego zasięgu np. z istniejącą siecią w firmie, co umożliwi zarządzanie ekranem z dowolnego komputera w lokalnej sieci. Poprzez sieć WiFi jest również możliwość programowania i zarządzania wyświetlaczem poprzez dedykowaną aplikację obsługiwaną przez Android oraz iOS Nowość!

Pendrive - Projekt reklamy przygotowuje się w programie na komputerze. Następnie eksportuje się go do pliku na pamięć przenośną - pendrive. Pamięć przenośną z plikiem zawierającym projekt reklamy podłącza się następnie do gniazda USB na przewodzie wychodzącym z wyświetlacza. Po wpięciu nośnika z danymi do gniazda USB sterownik wyświetlacza pobiera dane z pendrive i zapisuje je w pamięci wewnętrznej tablicy.

3G/4G CloudNowość! Możliwość sterowania wyświetlaczami za pomocą aplikacji umieszczonej w „chmurze”. Przygotowane animacje przesyła się przez dedykowaną stronę WEB do chmury danych a następnie wysyła do wyświetlaczy, które mogą znajdować się w dowolnym miejscu na świecie, dzięki możliwości połączenia się z Internetem przez sieć telefonii komórkowej 3G/4G.

Poprzez stronę WEB można również sterować wieloma parametrami wyświetlaczy jak jasność czy też czasy wyświetlania animacji, jak i zdalnie włączać bądź wyłączać urządzenie.

Pilot IR - Proste kontrolowanie pracy wyświetlacza można zrealizować za pomocą pilota podczerwieni. W przeciwieństwie do poprzednich metod sterowania pilot ma ograniczoną funkcjonalność i niewielki zasięg. Przy jego wykorzystaniu można włączać i wyłączać tablicę, regulować jasność oraz przełączać się do określonych projektów w spocie.

7. Dobre, bo polskie.

Polski producent. marka ceniona na świecie 36 miesięcy gwarancji  produkujemy od 2008 roku.

Projektujemy i produkujemy wyświetlacze w Polsce od 2008 roku. Wybierając polską markę wspieramy naszą myśl techniczną i miejsca pracy w Polsce. Nasze produkty są cenione w całej Europie i na Świecie m.in. ze względu na ich jakość, funkcjonalność i możliwości. Łatwy dostęp do części serwisowych, szybki serwis, możliwość uzyskania wsparcia nawet po okresie gwarancji to niewątpliwe atuty, które niesie za sobą wybór naszego urządzenia.

8. Wsparcie techniczne.

wsparcie telefoniczne

Wybierając urządzenia z naszej oferty uzyskujecie Państwo dostęp to telefonicznej i e-mailowej pomocy technicznej, która działa w ramach wsparcia naszych klientów.
 

Opcje dodatkowe:

 

Opcja

sterownik full color „FC”

(dla wyświetlacza powyżej kwoty 1500 zł netto sterownik „FC” gratis)

zegar, kalendarz, termometr
moduł LAN
moduł PENDRIVE
moduł WiFi - oraz dedykowana aplikacja iOS i Android

moduł 3G / 4G (LTE) (tylko w przypadku zastosowania sterownika „FC”)

pilot

czujnik wilgotności (w przypadku zastosowania sterownika „FC” - 0 zł netto)

Synchronizacja czasu GPS
Stelaż prostopadły (semafor) wysokość 16 cm*
Stelaż prostopadły (semafor)  wysokość 32 cm*
Stelaż prostopadły (semafor)  wysokość 48 cm*

nietypowy stelaż wykonany według indywidualnego projektu

 • standardowe stelaże dla wyświetlaczy graficznych do maksymalnej szerokości 160 cm

 

Przewody
przedłużenie przewodu zasilającego o 1 m
(standardowa długość przewodu: 10 m)
przedłużenie przewodu LAN o 1 m
(standardowa długość przewodu: 10 m)

 

Informacje oraz ceny zawarte w niniejszym katalogu mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią podstaw by je traktować jako ofertę handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego


Opcje dodatkowe 2

Nowością jest możliwość doposażenia wyświetlacza w czujnik prędkości i kierunku  wiatru oraz czujnik zanieczyszczenia powietrza PM2.5 i PM10. Takie dane są atrakcyjne ponieważ mocno przyciągają uwagę, a osoby zainteresowane tymi  parametrami w oczekiwaniu na żądaną informacją czytają również reklamę. Wskazania z dowolnego czujnika można wyświetlać w dowolnym momencie i we wskazanym miejscu na ekranie, edytowalna jest czcionka, jej rodzaj oraz wielkość. Jednocześnie w tle może być wyświetlana grafika lub być odtwarzany film – wszystko zależy od wyobraźni…

 

W wyświetlaczach bez sterownika „FC” stosować można poniższy czujnik:

Foto Opcja
meteo5 CZUJNIK: PM2,5 i PM10

meteo1

W wyświetlaczach ze sterownika „FC” stosować można poniższe czujniki:

Foto Opcja
meteo2

CONTROL BOX CZUJNIKÓW S-MAX

(wymagany do obsługi poniższych czujników)
meteo5 CZUJNIK : PM2,5 i PM10, temperatury, wilgotności, jasności, hałasu
meteo3 CZUJNIK : prędkości wiatru
meteo4 CZUJNIK : kierunku wiatru
  STELAŻ w przypadku zakupu całego kompletu

 Gwarancja na "Opcje dodatkowe" 24 -msc


Prosta obsługa i programowanie!

Telebimy LED oprogramowanie komputerowe

Dedykowany program jest narzędziem przeznaczonym do współpracy z graficznymi, kolorowymi wyświetlaczami produkowanymi przez firmę LEDTECHNOLOGY. Jego podstawowymi funkcjami są tworzenie
i edycja animacji oraz komunikacja z wyświetlaczami.

 

Główne funkcje programu:

- tworzenie i edycja kompozycji (spotu) podzielonego na programy, co ułatwia wprowadzanie zmian,

- możliwość uzależnienia wyświetlanych treści od dnia tygodnia i godziny,

- łatwe tworzenie animacji z tekstem i/lub grafiką,

- różne typy kompozycji: automatyczna (cykliczne przełączanie), manualna (przełączanie pilotem) i dobowa
(przełączanie uzależnione od ustawionego czasu),

- możliwość tworzenia animacji przy użyciu kilkudziesięciu przygotowanych i konfigurowalnych efektów,

- podgląd tworzonej animacji,

- dodawanie informacji specjalnych do spotu pokazujących aktualne parametry: czas, datę i temperaturę
(możliwość konfiguracji położenia wyświetlanych parametrów, wielkości i rodzaju czcionek).

 

Zarządzanie wyświetlaczami:

- zmiana typu wgranej kompozycji,

- regulacja jasności,

- ustawianie aktualnej daty i czasu,

- obsługa wielu wyświetlaczy.


Aplikacja na Android i iOS 

ios-android

 Aplikacja na Android i iOS 

Kolejną nowością jest możliwość programowania wyświetlacza z darmowej aplikacji na Android oraz iOS wyświetlaczy – nie jest nawet wymagany sterownik „FC”. Aplikacja umożliwia tworzenie spotów ze zdjęć oraz filmów znajdujących się telefonie – zrób zdjęcie lub film, a po chwili wyświetlisz go na telebimie.

Możliwości aplikacji niewiele ustępują dedykowanemu programowi na komputer PC.

 

Aplikacja posiada nawet kilka funkcji których niema program na PC:

- funkcja pilota umożliwiająca przełączanie spotów, włączanie i wyłączanie wyświetlacza, ustawianie jasności manualnie, automatycznie lub dobowo.

funkcja „Shake” – zrób zdjęcie lub film
i potrząśnij telefonem aby wysłać na wyświetlacz. 

Telebimy LED oprogramowanie

 

 

 


Przykładowe realizacje 

Od 2008 roku stworzyliśmy niezliczoną ilość indywidualnych rozwiązań, z czego część wprowadziliśmy do naszej oferty.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania w zakresie sterowania tablicami oraz rozwiązań konstrukcyjnych
 Przyjdź do nas z pomysłem, a my go zrealizujemy !

Telebimy LED realizacje

 

Przewiń do:

  Aktualności

  Dostawa

  Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

  Transport: wliczony w cenę urządzeń
  Pobranie: +1% wartości zamówienia

  Sposoby płatności

  Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

  przelew
  pobranie
  leasing
  raty

  GWARANCJA

                                                                                       36 miesiecy

   Wybrane realizacje

  Ta strona używa COOKIE

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.