Dział sprzedaży

 • Phone  795 477 262 lub 884 307 305
 • Phone2  94 307 04 54
 • Email  handlowy@ledtechnology.pl

Export

Phone  +48 570 990 532

Email  export@ledtechnology.pl

LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Dział sprzedaży

 • Phone  795 477 262 lub 884 307 305
 • Phone2  94 307 04 54
 • Email  handlowy@ledtechnology.pl

Export

Phone  +48 570 990 532

Email  export@ledtechnology.pl

Wyświetlacze dla transportu


Galeria

 


Ogólne cechy WYŚWIETLACZY BUSOWYCH

 

Wysoka rozdzielczość  Wysoka rozdzielczość. energooszczdne Energooszczędne.
serwis od frontu

Serwis od frontu !

Liczne efekty dla tekstu i grafiki.  Liczne efekty dla tekstu i grafiki.
modułowa budowa Modułowa budowa. duża jasnośc diod

 Duża jasność diod.

Do 32 stopni cieniowania.  Do 32 stopni cieniowania. wbudowany _zegar_kalendarz_termometr

Wyświetlanie godziny,daty

i temperatury.

Opcjonalnie obudowy typu SLIM. Opcjonalnie obudowy typu SLIM. możliwość programowania czasu włączenia i wyłączenia Możliwość włączenia/wyłączenia
o określonych godzinach.
Obramowania tablicy dynamiczne i statyczne.

Obramowania tablicy

dynamiczne i statyczne

odporne na zmieniające sie warunki atmosferyczne Odporne na warunki atmosferyczne.
maskownice z daszkami ochronnymi na kazdej diodzie

Maskownice z daszkami ochronnymi

na każdej diodzie!

Gwarancja 24 miesiące. Gwarancja 24 miesiące.
Wyświetlanie informacji w jednej lub kilku liniach. Wyświetlanie informacji

w jednej lub kilku liniach.

Polski producent  Polski producent.

Inne cechy WYŚWIETLACZY BUSOWYCH

 

Sterowanie z komputera po LAN w standardzie lub opcjonalnie przez WiFi Sterowanie z komputera po LAN
w standardzie lub opcjonalnie
przez WiFi.
Automatyczna synchronizacja czasu z programu na komputerze przez LAN lub WiFi.

Automatyczna synchronizacja

czasu z programu na komputerze

przez LAN lub WiFi.

Wczytywanie danych z PENDRIVA.  Wczytywanie danych z PENDRIVA. Możliwość zmiany czcionki. 

Możliwość zmiany czcionki.

Możliwość sterowania Internet i moduł 3G.  Możliwość sterowania przez internet. Komunikaty na godziny i określone dni tygodnia.

Komunikaty na godziny i

określone dni tygodnia

Sterowanie z pilota

Sterowanie z pilota.

 Duża pojemność pamięci.  Duża pojemność pamięci.
Manualna lub automatyczna regulacja jasności.  Manualna lub automatyczna

regulacja jasności

   

.

 

 


Funkcje

 

Komunikaty na określone godziny i dni tygodnia!

Automatyczna/manualna regulacja jasności!


Najważniejsze atuty wyświetlaczy dla transportu

Czytelność wyświetlanych treści.

 

Duża gęstość diod w połączeniu z cieniowaniem obrazu i intensywną jasnością zapewnia wysoką jakość wyświetlanych tekstów i obrazów. Dzięki temu prezentowane treści są wyraźne i czytelne nawet z dużej odległości.

Duże możliwości.

Liczne efekty, możliwością wyświetlania informacji nawet w kilku liniach czy regionach w dowolnym języku, animowane teksty, grafiki oraz tła, dynamiczne i statyczne obramowania tablicy dają znaczące możliwości wyświetlania informacji. Liczba wszystkich możliwych kombinacji jest bardzo duża. Dzięki temu reklama nie jest nudna, ciągle się zmienia, jest dynamiczna, a więc przyciąga uwagę i wzrok. Oprogramowanie pozwala wczytywać również wybrane formaty plików graficznych i wideo.

Modułowa budowa.

Urządzenia są budowane w sposób modułowy, co pozwana na uzyskanie żądanego formatu tablicy. Istnieje możliwość rozbudowy urządzenia lub podzielenia dużego ekranu na kilka mniejszych, w celu łatwego transportu i montażu. Tablice posiadają moduły montowane od przodu, dzięki czemu wszystkie czynności serwisowe mogą być wykonywane od frontu i w przypadku usterki nie ma konieczności zdejmowania całej tablicy.

Atrakcyjne funkcje.

Oprócz informacji tekstowych i graficznych na tablicach można wyświetlać również temperaturę, datę i godzinę. Takie dane są atrakcyjne ponieważ mocno przyciągają uwagę, a osoby zainteresowane tymi parametrami w oczekiwaniu na żądaną informacją czytają również reklamę. Tablica posiada funkcję automatycznego włączania i wyłączania o zadanych godzinach dzięki czemu jeszcze bardziej można zoptymalizować koszty i tak niskiej eksploatacji urządzenia związane z poborem energii elektrycznej. Kolejnymi atutami wyświetlaczy jest możliwość ustawienia określonej jasności świecenia w zadanych godzinach, lub opcja automatycznej regulacji jasności na podstawie pomiarów z czujnika. Bez wątpienia duże możliwości daje również opcja wyświetlania wybranych informacji w zadanych godzinach. Otwiera to przed użytkownikami naszych urządzeń perspektywę tworzenia dniowych lub godzinowych akcji informacyjnych czy promocyjnych. Można również wyświetlać inne informacje w godzinach pracy firmy, a inne poza godzinami funkcjonowania zakładu. Przy pracy z projektowaniem reklamy pomocne są również funkcje regulacji prędkości efektów, regulacji czasu zatrzymania i odpowiedniego położenia tekstów.

Jakość urządzeń.

Oferowane urządzenia są wysokiej jakości. Zbudowane są z lekkich i trwałych materiałów zapewniających optymalną wytrzymałość i odpowiednią odporność na warunki atmosferyczne. Diody zabezpieczone są plastikowymi maskownicami z daszkami ochronnymi na każdej diodzie, które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i poprawiają kontrast wyświetlanego obrazu. Wszystkie tablice posiadają certyfikat CE.

Kilka sposobów sterowania.

LAN - Standardowo tablice posiadają przewód sieciowy zakończony wtyczką RJ45. Za jego pomocą możemy połączyć urządzenie bezpośrednio z komputerem lub włączyć je do sieci LAN, a następnie wysłać projekt reklamy. W przypadku podłączenia urządzenia do sieci możliwe jest programowanie tablicy z dowolnego komputera w danej sieci.

WiFi - Innym sposobem komunikacji jest połączenie przez WiFi. Przy tym sposobie komunikacji programowanie wyświetlacza odbywa się bezprzewodowo przez WiFi. Tablica generuje własną sieć WiFi, z którą należy się połączyć, aby móc wgrywać dane na wyświetlacz. Standardowo sieć zabezpieczona jest hasłem. Możliwe jest również skonfigurowanie WiFi tak, żeby wyświetlacz łączyć się automatycznie z inną siecią w jego zasięgu np. z istniejącą siecią w firmie, co umożliwi zarządzanie ekranem z dowolnego komputera w lokalnej sieci.

Android - Inną metodą bezprzewodowego zarządzania tablicą jest sterowanie z dedykowanej aplikacji z urządzenia z systemem android np. smartfona lub tabletu. Dedykowana aplikacja może w prosty sposób zarządzań polami tekstowymi, w których mogą być wyświetlane np. Trasa, nr trasy, przez jakie miejscowości jest trasa itp.

Pendrive - Kolejną możliwością programowania tablicy jest przenoszenie danych na pendrive. Projekt reklamy przygotowuje się w programie na komputerze. Następnie eksportuje się go do pliku na pamięć przenośną - pendrive. Pamięć przenośną z plikiem zawierającym projekt reklamy podłącza się następnie do gniazda USB na przewodzie wychodzącym z wyświetlacza. W przypadku tej opcji przewód USB ma długość do 5 metrów. Po wpięciu nośnika z danymi do gniazda USB sterownik wyświetlacza pobiera dane z pendrive i zapisuje je w pamięci wewnętrznej tablicy. W trakcje wczytywania danych na tablicy diodowej wyświetlają się odpowiednie komunikaty. Po zakończeniu kopiowania projektu można odpiąć pendrive od gniazda USB i zamknąć złącze.

Pilot IR - Proste kontrolowanie pracy wyświetlacza można zrealizować za pomocą pilota podczerwieni. W przeciwieństwie do poprzednich metod sterowania pilot ma ograniczoną funkcjonalność i niewielki zasięg. Przy jego wykorzystaniu można włączać i wyłączać tablicę, regulować jasność oraz przełączać się do określonych projektów w spocie.

Dobre, bo polskie.

Urządzenia są projektowe i produkowane w Polsce. Wybierając polską markę wspieramy naszą myśl techniczną i miejsca pracy w Polsce. Nasze produkty są cenione w całej europie i na świecie m.in. ze względu na ich jakość, funkcjonalność i możliwości. Łatwy dostęp do części serwisowych, szybki serwis, możliwość uzyskania wsparcia nawet po okresie gwarancji to niewątpliwe atuty, które niesie za sobą wybór polskiego urządzenia. Gwarancja - door to door.

Pomoc techniczna.

Wybierając urządzenia z naszej oferty uzyskujecie Państwo dostęp to telefonicznej i e-mailowej pomocy technicznej, która działa w ramach wsparcia naszych klientów.

Dostępne kolory


Modele wyświetlaczy

 
WYŚWIETLACZE BUSOWYCH w technologii P10 - wymiary przykładowe*
Model Wymiary zewnętrzne Rozdzielczość Waga Średni
pobór mocy
BS102 64 x 16 cm 64 x 16 piksele 4 kg 8 W
BS103 96 x 16 cm 96 x 16 piksele 5 kg 12 W
BS202 64 x 32 cm 64 x 32 piksele 6 kg 16 W
BS203 96 x 32 cm 96 x 32 piksele 8 kg 24 W

   


Opcje sterowania:

 


 


Program do obsługi wyświetlacza

Do zakupionego urządzenia każdy klient otrzymuje oprogramowanie w polskiej wersji językowej. Oprogramowanie współpracuje z każdą wersją systemu operacyjnego Windows (XP, Vista, 7, 8, 10, 32 bit, 64 bit).

 


Rysunek poglądowy


Przykładowy rysunek techniczny

 

BS102:

 BS103:

 

Na potrzeby dostosowania mocowań do warunków montażu możliwe jest zaprojektowanie indywidualnych uchwytów mocujących do każdego rodzaju pojazdów.

 

 


                       333

 

BS102-2

BS102

Wyświetlacze busowe produkcji Ledtechnology, model BS102 P10 ORANGE o wymiarach (0,64m x 0,16m) o rozdzielczości 64x316px z możliwością zmian tras przyciskami na obudowie z małym wyświetlaczem informacyjnym (BHD). Wgrywanie tras odbywa się poprzez pendrive USB - wystarczy umieścić pendrive w gnieździe USB i po chwili wszystkie trasy zostają zapamiętane przez wyświetlacz.

Przewiń do:

  Aktualności

  Dostawa

  Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

  Transport: wliczony w cenę urządzeń
  Pobranie: +1% wartości zamówienia

  Sposoby płatności

  Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

  przelew
  pobranie
  leasing
  raty

  GWARANCJA

                                                                                       36 miesiecy

   Wybrane realizacje

  Ta strona używa COOKIE

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.