LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Program "Czyste powietrze"

 

 

2024_ULOTKA 4

2024_ULOTKA 3

 2024_ULOTKA 2

2024_ULOTKA 1

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu !

 

Choć nowoczesne pompy ciepła, kotły gazowe i systemy rekuperacji cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju, ciągle niewiele osób wie, że na kompleksową termomodernizację budynku połączoną z instalacją tych urządzeń można uzyskać dotację w wysokości nawet ponad 100 000 złotych. Doskonałym sposobem na zachęcenie mieszkańców Państwa gminy do złożenia wniosku o dofinansowanie jest tablica informacyjna programu „Czyste powietrze”. W 2023 r. nie tylko znacząco wzrosły progi dochodowe i możliwe do uzyskania kwoty dotacji – od tego roku o pieniądze na instalacje pozwalające wyeliminować smog i zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska mogą ubiegać się również te osoby, które już wcześniej skorzystały z dotacji.

Oferowane przez nas wyświetlacze informują petentów i przechodniów o liczbie złożonych wniosków i kwocie wypłaconych dotacji. Już z daleka widoczne dane zamieszczone na tablicach informacyjnych od razu przykuwają uwagę i pomagają przekonać niezdecydowanych do zainteresowania się warunkami przystąpienia do programu „Czyste powietrze 2023” oraz realizacji inwestycji w celu poprawienia efektywności energetycznej budynku.

Wyświetlacze dla programu „Czyste powietrze” w szerokiej gamie wariantów

Wszystkie tablice informacyjne produkowane przez firmę LedTechnology charakteryzują się doskonałą odpornością na zróżnicowane warunki atmosferyczne – niestraszne im niskie i wysokie temperatury, promieniowanie słoneczne, silne deszcze, a także obciążenie wiatrem lub śniegiem. Odpowiednio dobrane wyświetlacze dla programu „Czyste powietrze” będą Państwu doskonale służyć przez długie lata i sprawdzą się nie tylko w trakcie bieżącej edycji przygotowanej na 2023 rok, ale również na wiele kolejnych. Realizacja pakietu planowana jest przecież aż do 2030 r., a niewykluczone, że ulegnie jeszcze przedłużeniu o dodatkowe kilka lat. Wszystko zależy od tego, czy uda się trwale obniżyć zanieczyszczenie powietrza w polskich miejscowościach do akceptowalnego poziomu w zakładanym terminie.

Tablice informacyjne LedTechnology dostępne są w kilku wariantach wymiarowych: od stosunkowo niewielkich wyświetlaczy LED FULL COLOR RGB pixel 5 mm w formacie 64x, aż po produkty w wersji 96x96 cm, a nawet 150x100 cm. Każde z prezentowanych w ofercie rozwiązań wyposażone jest w technologię automatycznie dostosowującą moc świecenia cyfr do aktualnej jasności otoczenia. Dzięki zainstalowanemu czujnikowi zaprogramowane informacje o programie „Czyste powietrze” będą doskonale widoczne dla mieszkańców Państwa gminy o każdej porze dnia i nocy. W razie potrzeby wyświetlacz można również skonfigurować w taki sposób, aby urządzenie wygaszało się o określonej godzinie – zadaniem funkcji jest oczywiście optymalizacja zużycia energii elektrycznej.

Funkcjonalne tablice informacyjne bezpośrednio od producenta

Ważną zaletą wyświetlaczy zachęcających do skorzystania z programu „Czyste powietrze” w 2023 r. i kolejnych latach jest również zintegrowany moduł WiFi. Umożliwia on bezprzewodowe zarządzanie urządzeniami z wykorzystaniem dołączonego oprogramowania, dzięki czemu aktualizowanie danych odbywa się w dużo wygodniejszy sposób. Zależnie od indywidualnych potrzeb, tablica informacyjna może wyświetlać również najważniejsze wskazówki dla osób zainteresowanych złożeniem wniosku. Takie informacje to np. w którym pokoju w budynku urzędu można złożyć dokumentację, pod jakim numerem telefonu potencjalny beneficjent uzyska poradę albo kiedy mija termin ubiegania się o dotację z programu „Czyste powietrze”.

Prosimy pamiętać, że w sprzedaży posiadamy tablice z jednym, dwoma lub trzema wyświetlaczami LED i każdy z produktów objęty jest 36-miesięczną gwarancją bezawaryjnego działania. Korzystając z naszej oferty, kupują Państwo urządzenia bezpośrednio od renomowanego producenta innowacyjnych systemów świetlnych, więc cena realizacji inwestycji popularyzującej program „Czyste Powietrze” nie jest obciążona jakimikolwiek marżami pośredników. To dodatkowe, znaczące oszczędności w budżecie gminy.

Tablice LED dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta

Warto również podkreślić, że wszystkie modele wyświetlaczy dla programu „Czyste powietrze” możemy opatrzyć logo wykonanym zgodnie z projektem Zamawiającego. Większość tablic informacyjnych naszej produkcji posiada też opcję doposażenia w system „Meteo”, dzięki któremu mieszkańcy gminy na bieżąco będą mogli sprawdzać zanieczyszczenia powietrza cząstkami PM2,5 oraz PM10 w swojej miejscowości. Może to być dla nich kolejny bodziec do złożenia wniosku o dotację z programu „Czyste powietrze”. Każdy z nas chce przecież żyć w środowisku wolnym od szkodliwych dla zdrowia substancji, a wymiana nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne pozwala osiągnąć ten cel.

Dla szczególnie wymagających Klientów przewidzieliśmy natomiast możliwość pełnej konfiguracji tablicy informacyjnej w oparciu o indywidualne wytyczne. Chętnie wykonamy dla Państwa wyświetlacze o dowolnych wymiarach, wystarczy się z nami skontaktować, a w krótkim czasie przygotujemy przejrzystą ofertę.

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie do tablic informacyjnych lub chcą skorzystać z profesjonalnego doradztwa przy wyborze nowoczesnych, intuicyjnych w obsłudze wyświetlaczy dla programu „Czyste powietrze”, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.