LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Baner ledowy

Rozjaśnij i wypromuj swoją firmę nowoczesną i energooszczędną reklamą świetlną. Oferujemy innowacyjne banery ledowe nadające się do wykorzystania w każdej branży. Zamów własny wyświetlacz marketingowy już dziś! Istnieje możliwość dogłębnej personalizacji i dostosowania tego typu ekranu do pracy w każdych okolicznościach. Dzięki modułowej budowie, jesteśmy w stanie wyprodukować banery LED o dowolnych rozmiarach. W zależności od potrzeb dostępne są ekrany o różnych rozdzielczościach i zagęszczeniu pikseli, które spełnią wszelkie oczekiwania klientów.


Do czego przydają się banery ledowe?
Zastosowane technologie diodowe pozwalają na wyświetlanie dowolnych typów informacji – od klipów wideo, przez transmisje sportowe, aż po cenniki, szyldy i hasła reklamowe. Zainstalowanie telebimu reklamowo-informacyjnego w widocznym miejscu przestrzeni publicznej zwróci uwagę wielu osób, wśród których znajdują się Twoi potencjalni klienci. Oprócz samych wyświetlaczy sprzedajemy również stelaże, uchwyty i inne akcesoria niezbędne w codziennej eksploatacji. Każdy nasz baner ledowy jest idealnym rozwiązaniem do czytelnego wyświetlania reklam oraz innych informacji kluczowych.


Liczne zalety banerów LED
Sterowanie i zarządzanie ekranami świetlnymi umożliwia moduł wi-fi, zapewniający prostą i intuicyjną obsługę sprzętu z poziomu laptopa. Urządzenie, takie jak proponowany przez nas telebim diodowy, sprawdzi się zarówno w użytku wewnątrz pomieszczeń, jak i poza nimi. Zastosowane technologie i materiały zapewniają odporność na wszelkie warunki atmosferyczne oraz długą żywotność ekranów. Banery dostępne są w wersjach jednokolorowych oraz siedmiokolorowych.


Gdzie najczęściej zamawiane są nasze produkty?
Oferowane przez nas wyświetlacze LED sprawdzą się dosłownie wszędzie. I mowa nie tylko o wnętrzach, salach konferencyjnych, restauracjach, jak i przestrzeni miejskiej, budynkach, często uczęszczanych trasach itp. Telebimy towarzyszą wielu eventom, zamawiane są na koncerty, targi, akcje promocyjne. W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji zamówień na nowoczesne ekrany świetlne. Z roku na rok zyskują one na popularności i coraz więcej firm przekonuje się do takiej formy promocji. Jeśli i Ty chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, doceniasz innowacyjne technologie i chcesz zwrócić uwagę jak największej liczby osób na swoją ofertę, zapraszamy do współpracy! Zaufaj profesjonalistom, którzy specjalizują się w tworzeniu reklam świetlnych dla wielu branż.

Z chęcią doradzimy w wyborze rozmiaru i wariantu wyświetlacza, a także podpowiemy, jaki komunikat reklamowy może być najlepszy w Twoim przypadku.

 

 

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.