Dział sprzedaży

  • Phone  795 477 262 lub 884 307 305
  • Phone2  94 307 04 54
  • Email  handlowy@ledtechnology.pl

Export

Phone  +48 570 990 532

Email  export@ledtechnology.pl

LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Dział sprzedaży

  • Phone  795 477 262 lub 884 307 305
  • Phone2  94 307 04 54
  • Email  handlowy@ledtechnology.pl

Export

Phone  +48 570 990 532

Email  export@ledtechnology.pl

Baner ledowy

Rozjaśnij i wypromuj swoją firmę nowoczesną i energooszczędną reklamą świetlną. Oferujemy reklamowe wyświetlacze nadające się w każdej branży. Zamów baner ledowy już dziś! Istnieje możliwość dogłębnej personalizacji i dostosowania tego typu ekranu do pracy w każdych okolicznościach. Dzięki modułowej budowie, jesteśmy w stanie wyprodukować baner ledowy o dowolnych rozmiarach. W zależności od potrzeb, dostępne są ekrany o różnych rozdzielczościach i zagęszczeniu pikseli które spełnią wszelkie oczekiwania klientów.

Do czego może przydać się baner ledowy?

Zastosowane technologie diodowe pozwalają na wyświetlanie dowolnych typów informacji – od klipów wideo, przez transmisje sportowe aż po cenniki, szyldy i hasła reklamowe. Zainstalowanie telebimu reklamowo-informacyjnego w widocznym miejscu przestrzeni publicznej zwróci uwagę tysięcy potencjalnych klientów. Sterowanie i zarządzanie wyświetlaczami umożliwia moduł WiFi zapewniający prostą i intuicyjną obsługę sprzętu z poziomu laptopa. Urządzenia takie jak proponowany przez nas telebim diodowy sprawdzą się w użytku wewnątrz pomieszczeń oraz poza nimi.

Zastosowane technologie i materiały zapewniają odporność na wszelkie warunki atmosferyczne oraz długą żywotność Ekrany diodowe dostępne są w wersjach jednokolorowych oraz siedmiokolorowych. Oprócz samych wyświetlaczy, sprzedajemy również stelaże, uchwyty i inne akcesoria niezbędne w codziennej eksploatacji. Podsumowując, baner ledowy jest idealnym rozwiązaniem do czytelnego wyświetlania reklam oraz innych informacji kluczowych dla Twojej firmy.

Aktualności

Dostawa

Zakupione produkty wysyłane są firmą kurierską. Towar jest dobrze zapakowany i ubezpieczony.

Transport: wliczony w cenę urządzeń
Pobranie: +1% wartości zamówienia

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności:

przelew
pobranie
leasing
raty

GWARANCJA

                                                                                     36 miesiecy

 Wybrane realizacje

Ta strona używa COOKIE

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Przeczytaj więcej.