Dział sprzedaży

  • Phone  795 477 262 lub 884 307 305
  • Phone2  94 307 04 54
  • Email  handlowy@ledtechnology.pl

Export

Phone  +48 570 990 532

Email  export@ledtechnology.pl

LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. sp. k.
ul. Połczyńska 10c
78-200 Białogard
woj. zachodniopomorskie


NIP: 6722084883

Dział sprzedaży

  • Phone  795 477 262 lub 884 307 305
  • Phone2  94 307 04 54
  • Email  handlowy@ledtechnology.pl

Export

Phone  +48 570 990 532

Email  export@ledtechnology.pl

Tablice i wyświetlacze LED

Wysokiej klasy reklamy LED prosto od producenta w bardzo dobrej cenie.

Powszechnie wiadomo, że podstawą funkcjonowania każdego biznesu oraz nieodłącznym elementem promocji produktów i usług jest reklama. Dobry i skuteczny marketing polega przede wszystkim na zainteresowaniu ofertą, które bezpośrednio przekłada się na wyniki finansowe firmy. Ekrany LED to nowoczesne nośniki, które stały się w ostatnim czasie jednym z najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych.

Tradycyjne kasetony, banery czy neony powoli zastępowane są przez reklamowe tablice diodowe. Dynamiczna i efektowna reklama świetlna, która jest wyświetlana na ekranach diodowych ma szansę dotrzeć do o wiele większej liczby odbiorców niż nieruchoma reklama na standardowych bilbordach. Sprawia to, że nośnik o mniejszej powierzchni może mieć znacznie wyższą skuteczność niż większy nośnik. Jeśli chcą Państwo wypromować swój biznes, warto jest rozważyć zakup takiej właśnie telebimu LED w atrakcyjnej cenie. Dzięki mnogości dostępnych funkcji, efektów i ustawień możliwe jest wykorzystanie ekranów diodowych w niemal nieograniczony sposób, tworząc interesujące kampanie reklamowe, które mogą być modyfikowane kiedy tylko będą Państwo na to mieli ochotę. Reklama ledowa osiąga bardzo wysoką skuteczność przyciągania wzroku. Pozwala ona również wyróżnić daną firmę, dzięki czemu staje się niezastąpionym narzędziem marketingowym.

Jako polski producent wyświetlaczy LED staramy się dostarczać Państwu produkty zaawansowane technologicznie, inteligentne oraz nowoczesne. Ich zakres pracy jest niemal nieograniczony, co pozwala na wykorzystanie ich w dowolny sposób. Mogą to być nie tylko tablice wyświetlające obrazy i napisy, ale również zegary LED, krzyże apteczne, jak również wiele innych elementów przestrzeni publicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o nasze urządzenia, udoskonalać je i wyposażać w kolejne funkcje i możliwości.

Oferujemy Państwu doskonałą jakość przy wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy pomoc przy wyborze konkretnych tablic, zapewniamy wsparcie techniczne, a także fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Pozdrawiamy,

Zespół LEDTECHNOLOGY

Zaufali nam

 

 Wybrane realizacje